تمایل – گرایش پیام تبریک وزیر امور خارجه

تمایل – گرایش: پیام تبریک وزیر امور خارجه اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار حوادث دختر جوان، شیطان را مات کرد

مرد جوان زمانی که موفق به دوستی با دختر جوان نشد او را ربود تا وی را در دام شیطانی‌اش گرفتار کند، ولی زیرکی دختر جوان او را مات کرد.

دختر جوان، شیطان را مات کرد

عبارات مهم : تصویر

مرد جوان زمانی که موفق به دوستی با دختر جوان نشد او را ربود تا وی را در دام شیطانی اش گرفتار کند، ولی زیرکی دختر جوان او را مات کرد.

به گزارش جام جم، هفته گذشته دختر جوانی با حضور در اداره 16 پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران از جوانی به اتهام آدم ربایی شکایت کرد.

شاکی به افسر تحقیق گفت: مدتی بود مرد جوانی در اینستاگرام برایم خبر های شخصی ارسال و به من ابراز علاقه می کرد. پاسخ درستی به او ندادم، ولی همچنان برایم ایجاد مزاحمت می کرد. یک روز ماجرای این مزاحمت ها را جهت خواهرم تعریف کردم و تصویر مزاحم را به او نشان دادم که فهمید او همان پسری است که مدتی با وی دوست بوده هست. من هم با پی بردن به نیت شوم این جوان، او را ترساندن کردم که دیگر مزاحمم نشود، در غیر این صورت از او شکایت می کنم. مرد مزاحم چند هفته بعد با من تماس گرفت و این بار ترساندن کرد باید به ملاقات او در یکی از بوستان های مرکزی پایتخت کشور عزیزمان ایران بروم . اگر در این ملاقات حاضر نشوم، تصویر و فیلم های شخصی را که از خواهرم دارد در اینستاگرام و کانال های خبر رسان تلگرام منتشر می کند و مرا به دردسر می اندازد.

دختر جوان، شیطان را مات کرد

شاکی ادامه داد: با شنیدن این تهدیدها نمی دانستم باید چه کاری انجام دهم . از سوی دیگر می ترسیدم تهدیدهایش را جدی کند. بدون آن که صحت عنوان را از خواهرم جویا شوم به محل قرار رفتم. از او خواستم تصویر و فیلم ها را به من تحویل دهد، ولی او طفره می رفت و بعد وانمود کرد آنها را با خود نیاورده و باید همراه او به منزل ارزش بروم تا آن را به من بدهد در غیر این صورت تصویر و فیلم را منتشر می کند و خواهرم را به درد سر می اندازد.

خواستم از بوستان فرار کنم که او با چاقو تهدیدم کرد و به زور داخل خودرویش انداخت و با خود برد. او مرا به منزل ارزش برد و در انباری حبس کرد . همانجا متوجه نیت شیطانی او شدم. دو ساعتی در آن منزل حبس بودم تا این که وسایل داخل انباری را به هم ریختم و شکستم. همین کار باعث شد یکی از همسایه ها متوجه سر و صدا شود و به برابر منزل آن جوان بیاید . او وانمود کرد زن همسایه اشتباهی متوجه شده است و جز او کسی در منزل نیست.

مرد جوان زمانی که موفق به دوستی با دختر جوان نشد او را ربود تا وی را در دام شیطانی‌اش گرفتار کند، ولی زیرکی دختر جوان او را مات کرد.

دختر ربوده شده است افزود: زمانی که مردجوان در انباری را باز کرد، با برداشتن لوله آهنی ضربه ای به او زدم که بیهوش کناری افتاد و با بازکردن در منزل توانستم فرار کنم و به منزل ام برگردم. همان جا عنوان را جهت خانواده ام گفتم و به دادسرا آمدم تا از مرد آدم ربا شکایت کنم.

با تشکیل پرونده قضایی در دادسرای جنایی تهران، تحقیقات پلیسی جهت دستگیری متهم فراری شروع شد و دو روز پیش ماموران مخفیگاه وی را شناسایی کردند و او بازداشت شد.

متهم در جریان تحقیقات به افسر تحقیق گفت: من مدتی با خواهر شاکی دوست بودم و بعد از چند ماه ارتباط دوستی مان قطع شد . یک روز در اینستاگرام تصویر های دختر جوان را نگاه می کردم که متوجه تصویر های خواهر او شدم . از او خوشم آمد و می خواستم این بار با او دوست شوم. جهت او در اینستاگرام خبر فرستادم ولی جوابی نمی داد . من دست بردار نبودم و هر طور که بود می خواستم با او دوست شوم. آخر جهت این که او را مجبور به برقراری این ارتباط کنم، نقشه عجیبی طراحی کرده و وانمود کردم تصویر و فیلم هایی از خواهرش دارم و با این تکنیک او را در پارک ربوده و به منزل ام بردم تا در آنجا مورد آزار و اذیت قرار دهم تا مجبور شود با من دوست شود که موفق نشدم و او توانست با زیرکی و بعد از کتک زدن من فرار کند.

دختر جوان، شیطان را مات کرد

با اعتراف وی جهت او قرار قانونی صادر شد و تحقیقات از متهم در پلیس آگاهی ادامه دارد.

واژه های کلیدی: تصویر | تحقیقات | اینستاگرام | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs